Nawigacja

Osiągnięcia w konkursach 2016/2017 Osiągnięcia w konkursach w roku szkol. 2008/2009 Sprawdzian kl. VI Prasa o nas Egzamin klas III Konkurs z okazji 50-lecia miasta Osiągnięcia w konkursach w roku szkol. 2009/2010 Konkurs ekologiczny Koła Łowieckiego Osiągnięcia w konkursach 2010/2011 Osiągnięcia w konkursach 2011/2012 Osiągnięcia w konkursach 2012/2013 Osiągnięcia w konkurach 2013/2014 Osiągnięcia w konkursach 2014/2015 Osiągnięcia w konkursach 2015/2016

Osiągnięcia w konkursach

Osiągnięcia w konkursach 2016/2017

1. XIII Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty

finalista etapu szkolnego

finalista etapu powiatowego

Gabriela Wieczorek

Gabriela Wieczorek

Ewelina Sambór

Ewelina Sambór

2. Konkurs plastyczny na projekt okładki do utworu Mikołaja Reja Biblioteka Publiczna w Kazimierzy Wielkiej wyróżnienie Kamila Nawrot Teresa Szlęk
3. VI edycja międzyszkolnego konkursu ekologicznego "Przyroda mojej małej ojczyzny" pt.: "Ssaki pól i lasów" SSP w Kamieńczycach III Zuzanna Sambór Anita Pietrzyk
4. Konkurs Plastyczny "Szopki bożonarodzeniowe" Muzeum Ziemi Koszyckiej

szczególne wyróżnienie

wyróżnienie

 

wyróżnienie

Kinga Wójcik, Karolina Kular

Zuzanna Sambór, Wiktoria Paś

Karolina Szczygieł, Roksana Szczygieł

Ewa Gołdyn
5. Konkurs plastyczny "Choinka warzywno-owocowa to skarbnica naszego zdrowia" świetlica SSP Nr 1

I miejsce

 

 

 

II miejsce

 

 

III miejsce

 

 

 

 

wyróżnienie

 

 

 

 

nagroda specjalna

 

Gabriela Szymańska

Wiktoria Socha

Jakub Cieśla

 

Amelia Polanko

Natalia Ćwik

Patryk Isaki

 

 

Nela Słupik

Zuzanna Krawczyk

Zuzanna Sambór

Gabrysia Malec

 

Anna Okaz

Oliwier Marzec

Emilia Gądzik

Antonina Pietroń

 

Aleksandra Węglowska

 

 

M. Głogowiecka

M. Głogowiecka

J. Oleś

 

D. Sydoryk

B. Kuchnecka

M. Głogowiecka

 

M. Głogowiecka

M. Woźniak

A. Pietrzyk

A. Pławecka

 

B. Kuchnecka

B. Kuchnecka

M. Woźniak

J. Oleś

 

J. Brodko

 

 

 

6. Sztafetowe biegi przełajowe  

II miejsce

III miejsce

dziewczęta

E. Robak-Klimczyk

 

7. Drużynowe i indywidualne biegi przełajowe  

II miejsce

II miejsce

dziewczęta

chłopcy

E. Robak-Klimczyk

J. Krawczuk

8. Mini Piłka Nożna gmina

II miejsce

II miejsce

dziewczęta

chłopcy

E. Robak-Klimczyk

J. Krawczuk

9. Mini Piłka Nożna powiat

II miejsce

III miejsce

dziewczęta

chłopcy

E. Robak-Klimczyk

J. Krawczuk

10. Zawody w darta ZPSWR w Cudzynowicach IV miejsce    
11. Zawody pływackie powiat

I miejsce

II miejsce

dziewczęta

chłopcy

E. Robak-Klimczyk

J. Krawczuk

12. Półfinały wojewódzkie piłka nożna dziewcząt   II miejsce dziewczęta E. Robak-Klimczyk
13. Turniej koszykówki dziewcząt Złota III miejsce dziewczęta E. Robak-Klimczyk
14. XI Mikołajkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt Oleśnica III miejsce dziewczęta E. Robak-Klimczyk
15. Mikołajkowy Turniej Koszykówki Dziewcząt SSP Nr 1 I miejsce VIb E. Robak-Klimczyk
16. III Turniej w Piłkarzyki chłopców SSP Nr 1 I miejsce

Szymon Kowalski

Patryk Słabosz

J. Krawczuk
17. Finał Świętokrzyskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Sztafetowych Zawodach Pływackich 8x25m  

V miejsce

IX miejsce

dziewczęta

chłopcy

E. Robak-Klimczyk

J. Krawczuk

18. Turniej z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku  

I miejsce

II miejsce

chłopcy

dziewczęta

 

E. Robak-Klimczyk

J. Krawczuk

19. II etap Konkursu Humanistycznego Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty finaliści

Maria Wojas

Małgorzata Biel

Gabriela Wieczorek

Michał Erbel

 

Patryk Paś

Kamila Bała

Julita Bałaga

Victoria Przygoda

Gabriela sadowska

Symon Thomas

Katarzyna Erbel

Danuta Bałaga

 

 

 

 

 

Teresa Szlęk

Danuta Bałaga

20. III etap Konkursu Humanistycznego Świętokrzyskie Kuratorium Oświaty finaliści Gabriela Wieczorek

Katarzyna Erbel

Danuta Bałaga

21. XXII Diecezjalny Konkurs Biblijny  

finaliści - etap rejonowy

 

finaliści - etap diecezjalny

Karolina Grudzień

Michał Erbel

 

Michał Erbel

 

Katarzyna Erbel, ks. Jarosław Sulej
22. VI Konkurs Ortograficzny o Złote Pióro Burmistrza SSP Nr 1 III miejsce Gabriela Wieczorek K. Erbel
23.

Konkurs plastyczny "Portret byka (chochlika) ortograficznego"

 

biblioteka szkolna

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

wyróżnienie

 

 

 

 

Igor Sambór

Zuzanna Krawczyk

Gabriela Malec

Jakub Jaros

Maciej Malec

Gabriela Szymańska

 

 

M. Głogowiecka

M. Woźniak

A. Pławecka

M. Głogowiecka

 

 

 

 

 

24.

Konkurs plastyczny "Ortogram - sposób na ortografię"

biblioteka szkolna

I miejsce

II miejsce

III miejsce

 

wyróżnienie

 

 

 

Oliwia Noga

Julia Szastak

Gabriela Wieczorek

Gabriela Sadowska

Kamil Mysior

 

 

T. Szlęk

K. Borycka

K. Erbel

 

T. Szlęk

K. Erbel

 

 

           
25. szkolne eliminacje XIII "Małego" Konkursu recytatorskiego "W zdrowym ciele zdrowy duch" biblioteka szkolna

I miejsce

II miejsce

III miejsce

I miejsce

II miejsce

III miejsce

wyróżnienie

 

 

 

 

Anna Roszczypała

Emilia Borycka

Alicja Czyż

Mateusz Górecki

Wiktoria Paś

Igor Sambór

Jan Jaros

Oliwia Szarawara

Antonina Pietroń

Jakub Czarnota

 

 

D. Sydoryk

 

M. Maj

M. Piotrowska

J. Brodko

A. Pietrzyk

M. Głogowiecka

M. Głogowiecka

A. Pławecka

J. Oleś

J. Oleś

 

 

26. Konkurs Wiedzy Pożarniczej "Młodzież zapobiega pożarom" UMiG w Kazimierzy Wielkiej, KPPSP w Kazimierzy Wielkiej II miejsce Igor Grzesik P. Kwiecień
27. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego Kuratorium w Kielcach finalistka Gabriela Wieczorek E. Sambór
28. Gminne eliminacje konkursu recytatorskiego "W zdrowym ciele zdrowy duch" SSP 3 w Kazimierzy Wielkiej

I miejsce

wyróżnienie

Jakub Czarnota

Anna Roszczypała

Wiktoria Paś

J. Oleś

D. Sydoryk

A. Pietrzyk

29. Finał konkursu recytatorskiego "W zdrowym ciele zdrowy duch" PODiDN Busko-Zdrój I miejsce Wiktoria Paś A. Pietrzyk
           
           

 

Kontakt

  • Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1 im. Hugona Kołłątaja w Kazimierzy Wielkiej
    Samorządowa Szkoła Podstawowa nr 1
    28-500 Kazimierza Wielka
    ul. 1-go Maja 1
  • (041)35-21-352
    fax (041)35-21-352