Nawigacja

Osiągnięcia w konkursach 2016/2017 Osiągnięcia w konkursach w roku szkol. 2008/2009 Sprawdzian kl. VI Prasa o nas Egzamin klas III Konkurs z okazji 50-lecia miasta Osiągnięcia w konkursach w roku szkol. 2009/2010 Konkurs ekologiczny Koła Łowieckiego Osiągnięcia w konkursach 2010/2011 Osiągnięcia w konkursach 2011/2012 Osiągnięcia w konkursach 2012/2013 Osiągnięcia w konkurach 2013/2014 Osiągnięcia w konkursach 2014/2015 Osiągnięcia w konkursach 2015/2016

Osiągnięcia w konkursach

Osiągnięcia w konkurach 2013/2014

OSIĄGNIĘCIA W KONKURSACH

2013/2014

LP

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

1.

Ogólnopolski Konkurs Literacki "Moja ulubiona postać bajkowa"

13.10.

Europejskie Centrum Bajki w Pacanowie

Zdjęcia w albumie.

wyróżnienie

Julia Sodo

Jolanta Nowak

2.

VI Powiatowy Konkurs Poezji Patriotycznej

25.10.

KOK

Kazimierza Wielka

II miejsce

udział

Kacper Sambór

Wiktoria Menkała

Julia Sodo

Teresa Szlęk

Katarzyna Erbel

Jolanta Nowak

3.

II Powiatowy Turniej im. Darta Szkół Podstawowych i Gimnazjów

15.10.

Starosta Powiatowy

II miejsce

Paulina Paderska

Ewa Robak- Klimczyk

4.

Konkurs plastyczny"Polskie drzewa"

III Międzyszkolny Konkurs Ekologiczny   "Przyroda mojej Małej Ojczyzny"

28.10.

SSP                          w Kamieńczycach

II miejsce w kat. kl.I-III

III miejsce w kat.       kl. IV-VI

Julia Oleś

 

Nikola Pietras

Małgorzata Woźniak

Ewa Gołdyn

5.

II Powiatowy Konkurs Literacki "Skrzydłem wiatru pisane"

10. 12.

Biblioteka Pedagogiczna             w Busku Zdroju

I miejsce

II miejsce

wyróżnienie

udział

Paula Więcław

Julia Sodo

Karolina Bałaga

Angelika Galus Wiktoria Menkała

Jolanta Nowak

Jolanta Nowak

Teresa Szlęk

Katarzyna Erbel

6.

Miedzyszkolny konkurs wiedzy        o krajach anglojęzycznych

18. 12.

SSP                          w Kamieńczycach

III miejsce

udział

Roksana Terpińska

Alicja Przebieracz

Katarzyna Erbel

7.

VII Przegląd Przedstawień Jasełkowych

KOK w Kazimierzy Wielkiej

wyróżnienie

klasy VI a i VI b

Beata Kuchnecka     ks. Mariusz   Rozin

 

8.

XI Wojewódzki Konkurs Humanistyczny - Kuratorium Oświaty w Kielcach

Kuratorium Oświaty

III etap Finał Wojewódzki

Angelika Galus

 

Julia Sodo

 

Piotr Dziula

Katarzyna Erbel, Danuta Bałaga

Jolanta Nowak, Danuta Bałaga

 

Katarzyna Erbel, Danuta Bałaga

 

 

 

 

 

 

9.

I Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

Kuratorium Oświaty

II etap powiatowy

Jakub Widłak

Katarzyna Erbel

 

 

 

 

 

 

10.

XI Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy Kuratorium Oświaty w Kielcach

Kuratorium Oświaty

II etap

Kamil Możdżeń - udział

Dorota Krzosa

Sylwia Kozińska

 

 

 

 

 

 

11.

Konkurs szopek bożonarodzeniowych

Muzeum Ziemi Koszyckiej

1 miejsce

 

2 miejsce

2 miejsce

 

3 miejsce

Sebastian Maderak

 

 Patryk Paś

Karolina Kowalska i Gabriela Sendek

 

Natalia Gaździół

Ewa Gołdyn

Dorota Krzosa

Maria Głogowiecka

 

 

 

 

 

 

 

12.

Konkurs choinek

Kazimierki Ośrodek Kultury w Kazimierzy Wielkiej

1 miejsce

Sebastian Maderak

Ewa Gołdyn

13.

Najpiękniejsza kartka walentynkowa

KOK

II miejsce

Katarzyna Twardowska

Sylwia Kozińska

14.

III Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

SSP nr 1

 

II miejsce

wyróżnienie

 

I miejsce

III miejsce

 

III miejsce

wyróżnienie

Klasy IV - VI

Izabela Skórka kl. IV

Julia Sodo kl. VI

Klasy II - III

Jakub Włusek kl. II

Natalia Kawka kl.II

 

Małgorzata Biel kl.III

Gabriela Wieczorek kl. III

 

Katarzyna Erbel

Jolanta Nowak

 

M.Głogowiecka 

M. Woźniak

 

Jolanta Oleś

Jolanta Oleś

 

 

 

 

 

 

15.

Rejada

Biblioteka Miejska i Powiatowa w Kazimierzy Wielkiej

Wyróżnienie

Kacper Sambór

Katarzyna Erbel

16.

X "Mały" Konkurs Recytatorski

eliminacje szkolne

Biblioteka SSP nr 1  w Kazimierzy Wielkiej

Uczniowie wyróżnieni zakwalifikowani do eliminacji gminnych

Mateusz Górecki RoksanaSzczygieł

Ewa Wojas        Kamila Zielińska Oskar Sodo        

Patryk Paś    Natalia Zabagło

Julia Parada

Małgorzata Biel

Marta Maj Małgorzata Piotrowska Dorota Sydoryk

Małgorzata Woźniak                Maria Głogowiecka

Jolanta Brodko

Jolanta Oleś

17.

X "Mały" Konkurs Recytatorski

eliminacje gminne

SSP nr 3                     w Kazimierzy Wielkiej

III miejsce

III miejsce

wyróżnienie

Ewa Wojas

Julia Parada

Małgosia Biel

Dorota Sydoryk

Jolanta Brodko

Jolanta Oleś

18.

II Dekanalny Przegląd Pieśni         i Piosenki Maryjnej

Kazimierski Ośrodek Kultury

I miejsce

Gabriela Lewicka

s. Krystella Pacyna

19.

X Powiatowy "Mały" Konkurs Recytatorski

CDN w Busku Zdroju

wyróżnienie

Ewa Wojas

Dorota Sydoryk

           

20.

Międzyszkolny Konkurs "Święty Jan Paweł II i błogosławiony Edmund Bojanowski"

SSP w Zięblicach

II miejsce

Julia Sodo

ks. Mariusz Rozin

21 III Powiatowy          XI Gminny Konkurs Małych Form Teatralnych SSP                          w Cudzynowicach II miejsce kl. IV a  Katarzyna Erbel
           
           

 

Kontakt

  • Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Hugona Kołłątaja w Kazimierzy Wielkiej
    Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1
    28-500 Kazimierza Wielka
    ul. 1-go Maja 1
  • (041)35-21-352
    fax (041)35-21-352