Nawigacja

Osiągnięcia w konkursach 2016/2017 Osiągnięcia w konkursach w roku szkol. 2008/2009 Sprawdzian kl. VI Prasa o nas Egzamin klas III Konkurs z okazji 50-lecia miasta Osiągnięcia w konkursach w roku szkol. 2009/2010 Konkurs ekologiczny Koła Łowieckiego Osiągnięcia w konkursach 2010/2011 Osiągnięcia w konkursach 2011/2012 Osiągnięcia w konkursach 2012/2013 Osiągnięcia w konkurach 2013/2014 Osiągnięcia w konkursach 2014/2015 Osiągnięcia w konkursach 2015/2016

Osiągnięcia w konkursach

Osiągnięcia w konkursach 2012/2013

 

Osiągnięcia w konkursach 2012/2013

 

 

LP

Nazwa konkursu

Organizator

Miejsce

Uczeń

Nauczyciel

1.

IX gminny Konkurs "Chroń przyrodę swojego środowiska"

Koło Łowieckie DIANA

Dom myśliwski w Hołdowcu

I miejsce - Aleksandra Pionka

II miejsce - Julia Kwiecień

Danuta Bałaga

2.

IV Edycja Wojewódzkiego Konkursu "Bezpieczeństwo na piątkę"

Wydział Ruchu Drogowego i Wydział Prewencji KWP w Kielcach

Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 w Kazimierzy Wielkiej

I miejsce - SSP nr 1 w Kazimierzy Wielkiej

II miejsce - SP Opatowiec

III miejsce - SP Krzczonów

Ewa Kalafarska

Piotr Kwiecień

3

Powiatowy konkurs poezji patriotycznej

Kazimierski Ośrodek Kultury

Kazimierza Wielka

Wyróżnienie

Julia Sodo

Jolanta Nowak

4.

"Bezieczeństwo na piątkę" Finał konkursu wojewódzkiego.

Policja Kielce.

Kielce

Udział

Ewa Kalafarska

5.

Konkurs plastyczny "KWIATY POLSKIE"

SP Kamieńczyce

Kamieńczyce

kategoria I - III

wyróżnienie

Alicja Przebieracz

Dorota Sydoryk

6.

Konkurs plastyczny "ANIOŁY"

Kazimierski Ośrodek Kultury

Kazimierza Wielka

kategoria I - III

wyróżnienie

Alicja Przebieracz

kategoria IV - VI

3 miejsce

Adamski Kamil

 

Ewa Gołdyn

 

 

Ewa Gołdyn

7.

VI Przegląd Przedstawień Jasełkowych

Kazimierski Ośrodek Kultury

Kazimierza Wielka

III miejsce

ks. Leszek Puchała

8.

Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy

II ETAP

Kuratorium Oświaty w Kielcach

Kazimierza Wielka

Zakwalifikowani:

  • Grudzień Michał
  • Kurpiewski Albert
  • Kiereś Mateusz
  • Cieślik Mateusz

 

9.

Konkurs Humanistyczny

II ETAP

Kuratorium Oświaty w Kielcach

Kazimierza Wielka

Zakwalifikowani:

  • Wiktoria Wojas
  • Julia Kwiecień
  • Zuzanna Kolanoś
  • Patrycja Towarek
  • Julia Sodo
  • Piotr Dziula
  • Angelika Galus
  • Mateusz Skrzyński

 

10.

Wyniki Gospodarcze w Regionie za rok 2012

Świętokrzyska Rada Spółdzielni Uczniowskich w Kielcach

Kielce

III MIEJSCE dla Samorządowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Kazimierzy Wielkiej

 

11.

Konkurs "ECHA DNIA" na Najsympatyczniejszą Klasę Pierwszą Województwa Świętokrzyskiego

ECHO DNIA

Kielce

II MIEJSCE dla klasy I B

 

12.

II Międzyszkolny Konkurs Ortograficzny

SSP nr 1

Kazimierza Wielka

Kazimierza Wielka

II miejsce Julia Kwiecień

wyróżnienie Julia Sodo

Katarzyna Erbel

Jolanta Nowak

13.

Konkurs Humanistyczny

Etap III

Kuratorium Kielce

Kielce

Julia Kwiecień

Mateusz Skrzyński

Angelika Galus

Danuta Bałaga

Katarzyna Erbel

14.

Konkurs Humanistyczny

wyniki

Kuratorium Kielce

Kielce

laureatka

Julia Kwiecień

Danuta Bałaga

Katarzyna Erbel

15.

XIII Turniej Jednego Wiersza " O laur Wespazjana Kochowskiego"

Zespół Szkół

w Szczekocinach

Szczekociny

I miejsce Katarzyna Wojtasik                       III miejsce Michał Grudzień
nagroda Dyrektora Biblioteki Miejskiej w Szczekocinach -  Nikola Podstawa

Teresa Szlęk

16.

IX "Mały" Konkurs Recytatorski

etap szkolny

Biblioteka szkolna

SSP nr 1 w Kazimierzy Wielkiej

Uczniowie zakwalifikowani do eliminacji gminnych: Zuzanna Gądzik kl. I a Natalia Zabagło kl. I b Karolina Grudzień kl. II a Piotr Pomykalski kl. II b Gabriela Lewicka kl. II b Małgorzata Biel kl. II b Oliwia Makieła kl.III a Kacper Sambór kl. III b

Wychowawcy klas I - III

 

17.

IX "Mały" Konkurs Recytatorski

etap gminny

ŚCDN w Busku Zdroju

SSP nr 3 w Kazimierzy Wielkiej

III miejsce Oliwia Makieła wyróż. Gabriela Lewicka

Dorota Sydoryk Jolanta Oleś

18.

Miejsko-Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej

etap gminny

Kazimierza Wielka

Urząd Miasta i Gminy w Kazimierzy Wielkiej

II miejsce

Julia Kwiecień

Piotr Kwiecień

19.

IX "Mały " Konkurs Recytatorski

etap powiatowy

ŚCDN w Busku Zdroju

Busko Zdrój

wyróżnienie Oliwia Makieła

Dorota Sydotyk

20.

II Powiatowy               X Gminny Przegląd Małych Form Teatralnych

SSP w Cudzynowicach

KOK

III miejsce

Zespół Teatralny          z kl. V b  "Kolorowe parasolki"

scenariusz i reżyseria Jolanta Nowak, oprawa plastyczna Beata Kuchnecka, opracowanie muzyczne i choreograficzne Jolanta Oleś, Maria Głogowiecka

21.

Ozdoba wielkanocna - konkurs plastyczny

KOK

Kazimierza Wielka

wyróżnienie             Gabriela Sadowska  I a

Kamil Adamski IV a

Małgorzata Woźniak

Ewa Gołdyn

22.

Powiatowy Konkurs Literacki "Skrzydłem wiatru pisane"

PODiDN w Busku Zdroju

Busko Zdrój

wyróżnienie           Wiktoria Wojas

udział                     Zuzanna Kolanoś        Julia Kwiecień Aleksandra Pionka

Katarzyna Erbel

23.

Konkurs "Poznaj i chroń przyrodę swojego środowiska"

Koło Łowieckie "Diana"

Dom myśliwski w Hołdowcu

I miejsce                        Julia Kwiecień               II miejsce               Wiktoria Wojas            IV miejsce               Patrycja Towarek

Danuta Bałaga

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kontakt

  • Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Hugona Kołłątaja w Kazimierzy Wielkiej
    Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1
    28-500 Kazimierza Wielka
    ul. 1-go Maja 1
  • (041)35-21-352
    fax (041)35-21-352