Inauguracja obchodów 80-lecia Spotkanie pokoleń Ocalić od zapomnienia... Prośba I Turniej Minikoszykówki Dziewcząt im. W. Kukułki Zasadzenie dębu " Hugonek" Przebieg uroczystości 80-lecia Sprawozdanie z przebiegu uroczystości 80-lecia 90 - lecie "Jedynki"

80 - lecie "Jedynki"

Zasadzenie dębu " Hugonek"

22. 04 2009 r.

Jest to druga część uroczystości z okazji Dnia Ziemi, która odbyła się na dziedzińcu szkoły w obecności całej szkolnej społeczności oraz grona i rodziców.
 Na trawniku tuż za salą gimnastyczną posadzony został dąb dla upamiętnienia jubileuszu 80-lecia szkoły. Drzewko zasadziła Pani Dyrektor Monika Szaleniec, przewodniczący Rady Rodziców Pan  Mariusz Kwiecień oraz przedstawiciele uczniów klas VI i "zerówek". Oiekę nad dębem Hugonek (nazwę wymysliła pani Jolanta Nowak) powierzono klasom "zerowym", ponieważ będą w tej szkole najdłużej.
Uroczystość odbyła się w świetle pięknego wiosennego słońca.

Zdjęcia w albumie fotograficznym.

Z ostatniej chwili. Hugonek miewa się świetnie i wypuścił już liście.