Inauguracja obchodów 80-lecia Spotkanie pokoleń Ocalić od zapomnienia... Prośba I Turniej Minikoszykówki Dziewcząt im. W. Kukułki Zasadzenie dębu " Hugonek" Przebieg uroczystości 80-lecia Sprawozdanie z przebiegu uroczystości 80-lecia 90 - lecie "Jedynki"

80 - lecie "Jedynki"

I Turniej Minikoszykówki Dziewcząt im. W. Kukułki

25. 03. 2009r.

I Turniej Minikoszykówki Dziewcząt im. W. Kukułki

Od rana w szkole panowała sportowa atmosfera.
"Jedynka" świętowała jubileusz 80-lecia na sportowo.
Odbył się I Międzyszkolny Turniej Minikoszykówki Dziewcząt im. Wincentego Kukułki,
długoletniego dyrektora szkoły i nauczyciela wychowania fizycznego.
Startowały drużyny dziewcząt ze Złotej Pińczowskiej, Skalbmierza, Kamieńczyc, Wielgusa, kazimierskiej "trójki" i nasz szkolny team w składzie:
Dzikowska Klaudia, Galaś Olga, Mucha Kinga, Zając Ilona, Kolanoś Joanna, Wąs Martyna, Cypryś Kornelia, Skrzyńska Paulina, Dziula Klaudia, Wróbel Ola, Oleś Natalia, Tabor Patrycja.
Gościem honorowym imprezy była żona Wincentego Kukułki, która dokonała uroczystego otwarcia turnieju.
Na parkiecie trwała sportowa walka o każdą piłkę.

Turniej zakończył się następująco:
I miejsce SSP nr 3 z Kazimierzy Wielkiej,
II miejsce SP ze Złotej Pińczowskiej,
III miejsce wszystkie pozostałe szkoły.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary, dyplomy i statuetki za udział.
Za najlepsze zawodniczki turnieju uznano: Kasię Beta, Zuzię Żelazny, Klaudię Dzikowską.

Organizatorami turnieju byli nauczyciele wychowania fizycznego: Ewa Robak-Klimczyk i Jacek Krawczuk, którzy zapraszają  serdecznie za rok.

Zdjęcia w albumie fotograficznym (kliknij).