Nawigacja

Inauguracja obchodów 80-lecia Spotkanie pokoleń Ocalić od zapomnienia... Prośba I Turniej Minikoszykówki Dziewcząt im. W. Kukułki Zasadzenie dębu " Hugonek" Przebieg uroczystości 80-lecia Sprawozdanie z przebiegu uroczystości 80-lecia 90 - lecie "Jedynki"

80 - lecie "Jedynki"

Prośba


Prośba
Zwracamy się do wszystkich byłych i obecnych uczniów naszej szkoły, do wszystkich byłych i obecnych mieszkańców Kazimierzy, którzy na jakimś etapie swojego życia zetknęli się z "Jedynką" o wypożyczenie nam starych zdjęć z życia szkoły oraz różnych innych dokumentów zwłaszcza przedwojennych (świadectwa, dyplomy, legitymacje, zeszyty, podręczniki itp.), które być może znajdują się w Państwa rodzinnych archiwach.
Zdjęcia te i wszelkie dokumenty zostaną zeskanowane, opisane i zwrócone właścicielom.
Bardzo chcielibyśmy pozyskać fotografie z okresu przedwojennego oraz późniejsze tak do roku 1960. Wykorzystamy je w publikacji o naszej szkole oraz przygotujemy z nich wystawę na uroczystości jubileuszowe.
Będziemy bardzo wdzięczni za pomoc w "ocaleniu od zapomnienia" cennych pamiątek, dokumentujących historię najstarszej szkoły w kazimierskiej gminie.
Materiały pamiątkowe (z nazwiskiem i adresem właściciela) prosimy dostarczyć do sekretariatu szkoły lub do biblioteki.
Serdecznie dziękujemy -
Komitet Organizacyjny obchodów 80-lecia "Jedynki"    
Kontakt

  • Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Hugona Kołłątaja w Kazimierzy Wielkiej
    Samorządowa Szkoła Podstawowa Nr 1
    28-500 Kazimierza Wielka
    ul. 1-go Maja 1
  • (041)35-21-352
    fax (041)35-21-352