Inauguracja obchodów 80-lecia Spotkanie pokoleń Ocalić od zapomnienia... Prośba I Turniej Minikoszykówki Dziewcząt im. W. Kukułki Zasadzenie dębu " Hugonek" Przebieg uroczystości 80-lecia Sprawozdanie z przebiegu uroczystości 80-lecia 90 - lecie "Jedynki"

80 - lecie "Jedynki"

Ocalić od zapomnienia...

31.10.2008
                                                " Ocalić od zapomnienia..."

31 października w naszej szkole odbył się apel z okazji Wszystkich Świętych pt."Ocalić od zapomnienia..." Święto Zmarłych to dzień szczególny, kiedy zastanawiamy się nad własnym życiem, przemijaniem, myślimy         o tych, którzy od nas odeszli.
W związku z obchodami 80-lecia naszej szkoły chcieliśmy programem poetyckim "ocalić od zapomnienia" pamięć wszystkich Nauczycieli, którzy pracowali w tej szkole, a których już nie ma wśród nas. Minutą ciszy społeczność uczniowska uczciła ich pamięć.
Program poetycko-muzyczny przygotowały panie: Danuta Bałaga, Jolanta Brodko, Małgorzata Woźniak               z uczniami klasy Ia, IIIa, Va.

Zdjęcia w albumie fotograficznym.